Tedarikçimiz Olun

Alpin Kimya olarak, Türkiye'nin önde gelen kompozit sağlayıcı şirketlerinden biriyiz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için, Otomotiv, Raylı Sistemler, Savunma Sanayi, Tarım ve İş Makinaları, Mimarlık ve Peyzaj gibi sektörlere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz ve bu yelpazeyi sürekli olarak genişletiyoruz.

Siz de bu sektörlere ürün yada alt malzeme tedariği sağlayabilecek bir firmaysanız Alpin Kimya ile iş ortaklığı yapmayı düşünebilirsiniz. İş ortaklığımız sayesinde, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi Alpin Kimya üzerinden tüm dünyada bir çok sektörün en seçkin firmalarına ulaştırabilirsiniz. Tedarikçi geliştirme programımız sayesinde en önemli firmalara ürün temin edebilecek alt yapı ve yönetim sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Alpin Kimya ile iş ortaklığı yapmak için aşağıdaki şartları karşılamanız gerekmektedir:

  • Türkiye'de ikamet etmeniz veya yasal bir varlığınız olması gerekmektedir.
  • Yukarıda belirtilen sektörlere üretim yapabilecek bir işletme sahibi olmanız gerekmektedir.
  • Kaliteli ve rekabetçi ürünler veya hizmetler sunmanız gerekmektedir.

Alpin Kimya ile iş ortaklığı yapmak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvurunuz, gerekli kontrollerden sonra en kısa sürede değerlendirilecektir.

İş ortaklığımızın avantajları

Alpin Kimya ile iş ortaklığı yaparak aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

  • Dünya çapında birçok sektörün en seçkin potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.
  • Alpin Kİmya'nın güçlü marka değerinden yararlanabilirsiniz.
  • Alpin Kimya'nın pazarlama ve satış kanallarından yararlanabilirsiniz.

Tedarikçi geliştirme programımız sayesinde en önemli firmalara ürün temin edebilecek alt yapı ve yönetim sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Alpin Kimya ile iş ortaklığı yapmak için hemen başvurun!

Alpin Kimya'nın tedarikçileri arasında yer almak için başvuru ve Gizlilik Sözleşmesi formlarını doldurup info@alpinkimya.com.tr adresine iletebilirsiniz. Başvurunuz, gerekli kontrollerden sonra en kısa sürede değerlendirilecektir.

Aday Tedarikçi Formu Gizlilik Sözleşmesi